Model:CS710-4T1.5GB 1,5 kW
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Marka | HuiChuan INOVANCE |
| Moc nominalna | 00,75 kW |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380V (kompatybilne z siecią zasilania 400V, obsługuje szeroki zakres wejścia 380~480Vac) |
| Pozycjonowanie w serii | Inwertery wysokiej wydajności specjalnego przeznaczenia do urządzeń podnoszących |
| Narysowany prąd wyjściowy | 2.1 A |
| Zastosowana moc silnika | 00,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) |
| Tryb sterowania | Wysokiej wydajności asynchroniczne sterowanie wektorem silnika (wybieralne w pętli otwartej / zamkniętej) |
| Zakres częstotliwości wyjścia | 0 ~ 500 Hz (powszechnie stosowane w warunkach podnoszenia 0 ~ 60 Hz) |
| Zasilanie wejściowe | Trójfazowe 380~480Vac, 50/60Hz |
Typowe zastosowania:W przypadku pojazdów z napędem silnikowym, które nie posiadają napędu silnikowego, nie stosuje się urządzeń podnoszących, które nie posiadają napędu silnikowego.
Projekt zabezpieczenia:Poziom ochrony IP20, obsługuje instalację na ścianie, odpowiednią do warunków warsztatowych przemysłowych; wbudowana nadprąda, nad napięcie, przeciążenie, przegrzanie i inne wielokrotne zabezpieczenia.
Operacja Prosta:Wspiera chińskie i angielskie panele LCD, parametry są ustawione na poziomie podstawowym / średnim / zaawansowanym, niski próg debugowania.