| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ABB |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Danfoss |
| Model | CS710-4T18.5GB 18,5KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Czas dostawy | 5-7 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Schneider |
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Początkowy moment obrotowy | 150% przy 0,5 Hz |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Typ wyjścia | Potrójne, wielokrotne |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |