| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Danfoss |
| Modeli | CS710-4T18.5GB 18.5KW |
|---|---|
| Marka | İnova |
| Gerilim Seviyesi | Üç fazlı 380V (400V elektrik şebekesiyle uyumlu, 380~480Vac geniş giriş aralığını destekler) |
| Seri Konumlandırma | Nominal Çıkış Akımını kaldırmak için özel amaçlı yüksek performanslı invertör: 2,1 A |
| Uygulanabilir Motor Gücü | 0,75 kW (üç fazlı asenkron motor) Kontrol Yöntemi: Yüksek performanslı asenkron motor vektör kontrol |
| Gerilim sınıfı (V) | Üç fazlı AC 380 V ila 480 V |
|---|---|
| Güç (kW) | 37 |
| Giriş Akımı (A) | 90 |
| Çıkış Akımı (A) | 75 |
| Boyutlar (mm) | 100 (G) x 400 (Y) x 305 (D) |
| Teslim süresi | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Schneider |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150 |
| IGBT | Infineon,Renesas |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| IGBT | Infineon,Renesas |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Çıkış türü | Üçlü, Çoklu |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Plastik, Alüminyum |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |