| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Danfoss |
| Μοντέλο | CS710-4T18,5GB 18,5KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Schneider |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Τριπλό, Πολλαπλό |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |