| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα εξόδου (A) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Αντιστροφέας AC δύο/τεσσάρων τεταρτημορίων | Δύο τεταρτημορίων |
| Ακρίβεια σταθερότητας ταχύτητας | V/f: ±1,0% SVC: ±0,5% FVC: ±0,02% |
| Ακρίβεια ελέγχου ροπής | SVC: ±5% (πάνω από 10 Hz) FVC: ±3% |
| Ροπή εκκίνησης | SVC: 0,25 Hz/150% FVC: 0 Hz/180% |
| Υπερφορτωτική ικανότητα | 1 ώρα στο 115% του ονομαστικού φορτίου; 1 λεπτό στο 150% του ονομαστικού φορτίου; 2 δευτερόλεπτα στο 178% του ονομαστικού φορτίου |
| Συχνότητα φορέα | V/f: 0,8 kHz έως 12 kHz; SVC, FVC: 2 kHz έως 12 kHz; Η συχνότητα φορέα προσαρμόζεται αυτόματα ανάλογα με τη θερμοκρασία της ψύκτρας. |