| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Czekam na Twoje wieści | AC 1 faza 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 220 V ~ 240 V AC 3 fazy 380 V ~ 480 V |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres wynosi 47 ~ 63 Hz, a maksymalna szybkość zmian wynosi 20%/s |
| Moc falownika | 0,2 kW ~ 22 kW |
| Częstotliwość wyjściowa | 0 ~ 599 Hz |
| Tryb sterowania | Tryb sterowania wektorowego napięcia przestrzennego (V/F), brak trybu sterowania wektorowego PG (SVC |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Producent | Siemensa |
| Model | S7-1200 |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu, elektrownia |
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Początkowy moment obrotowy | 150% przy 0,5 Hz |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Typ wyjścia | Potrójne, wielokrotne |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |