| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Output Method | Relay |
|---|---|
| Input_Voltage | 24 V DC |
| Manufacturer | Siemens |
| Model | S7-1200 |
| Application | Oil And Gas Factory, Power Plant |
| Outputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Environmentalrating | IP20 To IP65 Depending On Model |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Manufacturer | Siemens |
| Output Typt | Relay |
| Outputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Environmentalrating | IP20 To IP65 Depending On Model |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Manufacturer | Siemens |
| Output Typt | Relay |
| Outputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Environmentalrating | IP20 To IP65 Depending On Model |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Manufacturer | Siemens |
| Output Typt | Relay |