| Packaging Details | PIECES |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Control Method | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
|---|---|
| Condition | New Original With Sealed |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Output Frequency | 0-400 Hz |
| Rated Power | 185kW(250HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 380A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |