| Outputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Environmentalrating | IP20 To IP65 Depending On Model |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Manufacturer | Siemens |
| Output Typt | Relay |
| Outputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Environmentalrating | IP20 To IP65 Depending On Model |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Manufacturer | Siemens |
| Output Typt | Relay |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Model | CS710-4T0.7GB |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |
| Model | CS710-4T1.5GB 1.5KW |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |
| Model | CS710-4T2.2GB 2.2KW |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |