| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Kategoria | systemy automatyki |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Kategoria | systemy automatyki |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Kategoria | systemy automatyki |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Kategoria | systemy automatyki |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200-480V AC |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Wilgotność | 0-95% bez kondensacji |
| Łagodzenie harmonicznych | Wbudowany dławik DC lub filtr zewnętrzny |
| Pamięć | 50kB |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Czas miękkiego zatrzymania | 0,1 do 60 sekund |
|---|---|
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Możliwość rozbudowy | Modułowy z modułami rozszerzeń |
| Typ napięcia zasilania | AC |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Gwarancja | 1 rok |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |