| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ABB |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |