| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
|---|---|
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Moc znamionowa | 0,5 kW do 1000 kW |
| Wilgotność | 0-95% bez kondensacji |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
|---|---|
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Waga | 1,5 KG |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Moc | Duże obciążenie: 0,75 kW / Lekkie obciążenie: 1,5 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 380–480 V AC, trójfazowe |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, SVC, FVC |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Moc | Duże obciążenie: 3,0 kW / Lekkie obciążenie: 4,0 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V - 480 V 50/60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | Sterowanie V/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Moc | Duże obciążenie: 5,5 kW / Lekkie obciążenie: 7,5 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V - 480 V 50/60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, wektor bezczujnikowy (SVC) Przeciążalność |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Moc | Duże obciążenie: 11kW / Lekkie obciążenie: 15kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V - 480 V 50/60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, wektor bezczujnikowy (SVC) Przeciążalność |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Moc | Duże obciążenie: 18,5 kW / Lekkie obciążenie: 22 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V - 480 V 50/60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, wektor bezczujnikowy (SVC) Przeciążalność |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Danfoss |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | MITSUBISHI |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | MITSUBISHI |