1.Przegląd produktu:
Wysokowydajna, trójfazowa uniwersalna przetwornica częstotliwości wektorowa serii GD290 o napięciu 380 V ma moc przy dużym obciążeniu 7,5 kW i moc przy lekkim obciążeniu 11 kW. Struktura korpusu jest solidna i zapewnia doskonałą kontrolę wektorową. Ma wystarczający moment obrotowy przy niskiej prędkości i wysoką stabilność działania. Nadaje się do dużych wentylatorów przemysłowych, pomp i różnych lekkich i ciężkich urządzeń do regulacji prędkości. Nadaje się do scentralizowanych elektrycznych szaf sterowniczych dla urządzeń w obszarach przemysłowych i charakteryzuje się dużą wszechstronnością i wysoką opłacalnością.
2.Zalety produktu:
A. Wyjściowy moment obrotowy o niskiej częstotliwości, płynny rozruch przy dużym obciążeniu, duża nośność
B. Szeroka kompatybilność napięciowa, stabilna i ciągła praca w zmiennym środowisku sieci energetycznej
C. Trzystopniowa ochrona płytki drukowanej, pyłoszczelna, odporna na wilgoć i olejoodporna, odpowiednia do skomplikowanych warunków warsztatowych
D. Wbudowany dedykowany tryb oszczędzania energii, zapewniający znaczną oszczędność energii w przypadku sprzętu płynowego w przypadku długotrwałego użytkowania
mi. Panel operacyjny z dużym ekranem, intuicyjne ustawienia parametrów, czytelne kody usterek ułatwiające rozwiązywanie problemów
F. Standardowa komunikacja Modbus, kompatybilna z automatycznymi systemami sterowania PLC
G. Pełna pętla ochrony elektrycznej, wielokrotne zabezpieczenia przed przeciążeniem, przetężeniem, utratą fazy i przegrzaniem
H. Chłodzone powietrzem odprowadzanie ciepła o dużej pojemności, bardzo wydajne odprowadzanie ciepła i mniejsza podatność na przegrzanie podczas pełnego obciążenia i długotrwałej pracy
3.Dane techniczne(GD290-7R5G/011P-4)
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | GD290-7R5G/011P-4 |
| Moc | Duże obciążenie: 7,5 kW / Lekkie obciążenie: 11 kW |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V - 480 V 50/60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, wektor bezczujnikowy (SVC) |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Komunikacja | Modbus RTU |
| Ochrona | IP20 |
| Metoda chłodzenia | Obowiązkowe wymuszone chłodzenie powietrzem w celu odprowadzania ciepła |