1.Ürüne Genel Bakış:
GD290 serisi üç fazlı 380V yüksek performanslı evrensel vektör frekans dönüştürücü, 7,5kW ağır yük kapasitesine ve 11kW hafif yük kapasitesine sahiptir. Mükemmel vektör kontrol performansına sahip gövde yapısı sağlamdır. Yeterli düşük hız torkuna ve yüksek çalışma stabilitesine sahiptir. Büyük endüstriyel fanlar, pompalar ve çeşitli hafif ve ağır hizmet hız düzenleme ekipmanları için uygundur. Endüstriyel alanlardaki ekipmanlara yönelik merkezi elektrik kontrol kabinleri için uygundur ve güçlü çok yönlülüğe ve yüksek maliyet etkinliğine sahiptir.
2.Ürün Avantajları:
A. Düşük frekanslı, yüksek torklu çıkış, ağır yükte sorunsuz başlatma, güçlü yük taşıma kapasitesi
B. Dalgalanan güç şebekesi ortamında geniş voltaj uyumluluğu, kararlı ve sürekli çalışma
C. Devre kartının üç korumalı koruması, toz geçirmez, neme dayanıklı ve yağa dayanıklı, karmaşık atölye koşullarına uygun
D. Dahili özel enerji tasarrufu sağlayan çalışma modu, uzun süreli kullanımda akışkan ekipmanı için önemli miktarda güç tasarrufu
e. Geniş ekranlı işletim paneli, sezgisel parametre ayarları, kolay sorun giderme için net hata kodları
F. PLC otomatik kontrol sistemleriyle uyumlu standart Modbus iletişimi
G. Tam döngülü elektrik koruması; aşırı yüke, aşırı akıma, faz kaybına ve aşırı ısınmaya karşı çoklu koruma
H. Büyük hacimli hava soğutmalı ısı dağıtımı, yüksek verimli ısı dağıtımı ve tam yükte ve uzun süreli çalışma sırasında aşırı ısınmaya daha az eğilim
3.Teknik Özellikler(GD290-7R5G/011P-4)
| Parametreler | Şartname |
|---|---|
| Modeli | GD290-7R5G/011P-4 |
| Güç | Ağır yük: 7,5kW / Hafif yük: 11kW |
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış frekansı | 0–400Hz |
| Kontrol modu | V/F, Sensörsüz Vektör (SVC) |
| Aşırı yük kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |
| İletişim | Modbus RTU |
| Koruma | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Isı dağıtımı için zorunlu basınçlı hava soğutması |