1.Przegląd produktu:
Trójfazowa uniwersalna przetwornica częstotliwości wektorowa 380 V serii GD290 ma moc przy dużym obciążeniu 18,5 kW i moc przy lekkim obciążeniu 22 kW. Jest to przemysłowy model naścienny o dużej mocy, charakteryzujący się stabilną pracą, dużą dokładnością regulacji prędkości i silnym momentem obrotowym o niskiej częstotliwości, odpowiedni do różnych średnich i dużych silników przemysłowych do regulacji prędkości. Jest łatwy w montażu i ma wysoki stosunek ceny do wydajności. Jest szeroko stosowany w polach transmisji automatyki przemysłowej zarówno przy lekkich, jak i dużych obciążeniach.
2.Zalety produktu:
A. Technologia sterowania wektorowego, zdolna do zapewnienia wysokiego momentu obrotowego przy niskich prędkościach oraz płynnego i mocnego rozruchu pod dużym obciążeniem.
B. Szerokie napięcie wejściowe, odpowiednie dla niestabilnych warunków napięcia na obszarach fabrycznych, zmniejszające ryzyko wyłączenia systemu podczas pracy.
C. Cała maszyna wykorzystuje technologię trzech zabezpieczeń, chroniącą przed kurzem, wilgocią i starzeniem, zapewniając długą żywotność.
D. Wyposażony w energooszczędny tryb regulacji prędkości, znacznie poprawiający efektywność energetyczną pomp wodnych i wentylatorów.
mi. Prosta obsługa za pomocą panelu klawiatury, łatwa regulacja parametrów i wyraźne wskazanie usterek.
F. Dołączone są standardowe protokoły komunikacyjne, umożliwiające połączenie z przemysłowymi systemami sterowania w celu inteligentnej regulacji prędkości.
G. Wbudowane zabezpieczenie przed przetężeniem, przeciążeniem, utratą fazy i przegrzaniem.
H. Niezależny kanał powietrza chłodzącego o dużej mocy, szybko schładzający się podczas długotrwałej pracy przy pełnym obciążeniu.
3.Dane techniczne(GD290-018G/022P-4)
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | GD290-018G/022P-4 |
| Moc | Duże obciążenie: 18,5 kW / Lekkie obciążenie: 22 kW |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V - 480 V 50/60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, wektor bezczujnikowy (SVC) |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Komunikacja | Modbus RTU |
| Ochrona | IP20 |
| Metoda chłodzenia | Obowiązkowe wymuszone chłodzenie powietrzem w celu odprowadzania ciepła |