| Installationtype | Panel Mount / DIN Rail Mount |
|---|---|
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Output Typt | Relay |
| Powerrating | 0.5 KW To 1000 KW |
| Humidity | 0-95% Non-condensing |
| Powersupply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
| Weight | 1.5 Kg |
| Material | Industrial Grade Plastic And Metal |
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| Power | Heavy Load: 0.75kW / Light Load: 1.5kW |
|---|---|
| Input Voltage | 380–480V AC, Three-phase |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F、SVC、FVC |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 3.0kW / Light Load: 4.0kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control, Sensorless Vector Control |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 5.5kW / Light Load: 7.5kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 11kW / Light Load: 15kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 18.5kW / Light Load: 22kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Danfoss |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | MITSUBISHI |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | MITSUBISHI |