| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Environmentalrating | IP20 To IP65 Depending On Model |
|---|---|
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Processortype | Microprocessor-based |
| Communicationprotocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Environmentalrating | IP20 To IP65 Depending On Model |
|---|---|
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Processortype | Microprocessor-based |
| Communicationprotocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Environmentalrating | IP20 To IP65 Depending On Model |
|---|---|
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Processortype | Microprocessor-based |
| Communicationprotocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |