| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |