| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480V εναλλασσόμενη |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Υγρασία | 0-95% μη συμπύκνωση |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
| Μνήμη | 50 KB |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
|---|---|
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τάση εισόδου | 380V,220V,AC380V±15%,220V/380V/440V/690Vac,220/380/460/575/690V |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400HZ,50Hz/60Hz,0-32000Hz,0~600Hz,0,00-600,00Hz |
| Τύπος | Μετατροπείς AC-DC-AC,DC/AC,Μετατροπέας συχνότητας AC,AC,Μετατροπέας AC σε DC σε AC |
| Τύπος εξόδου | Τριπλό, Πολλαπλό |
| Τάση εξόδου | 0-380V,AC380V±15%,AC220V,220V/380V/440V/690Vac,220/380/460/575/690V |