| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |