| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Nem | 0-95% yoğuşmasız |
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtre |
| Hafıza | 50 kB |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Genişletilebilirlik | Genişletme modülleri ile modüler |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Garanti | 1 Yıl |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |