| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Μνήμη | 50 KB |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 9907-164 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131-3, CE, UL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Αριθμός_Ι_Ο_Πόντων | 16 Είσοδοι, 16 Έξοδοι |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |