| Giriş gerilimi | 24 V DC |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Hafıza | 50 kB |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Giriş Sayısı | 14 |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024+'ya |
|---|---|
| Parça Numarası | 9907-164 |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131-3, CE, UL |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Number_of_I_O_Points | 16 Giriş, 16 Çıkış |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |