| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| kategori | otomasyon ekipmanları |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Parça Numarası | 750-667/000-003 |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Giriş gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Giriş Noktaları | 16DI |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Üreticisi | Siemens |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |