| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| κατηγορία | Εξοπλισμός αυτοματισμού |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 750-667/000-003 |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Εισδοτική τάση | 24V DC |
| Σημεία εισόδου | 16DI |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Διαστάσεις | 90mm x 100mm x 75mm |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
|---|---|
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και φυσικού αερίου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |