| Μέρος Αρ | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό, Αναλογικό, Ρελέ |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
|---|---|
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό, Αναλογικό, Ρελέ |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές μέγεθος |
|---|---|
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί βιομηχανικές διαδικασίες και μηχανήματα |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |