| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Kategoria | Sprzęt automatyki |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Nr części | 750-667/000-003 |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
| Punkty wejściowe | 16DI |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Producent | Siemensa |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Liczba_wyjść | 10 |
|---|---|
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu, elektrownia |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Pamięć | 50kB |
| Typ napięcia zasilania | AC |