| Outputtype | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Inputvoltagerange | 100-240V AC |
| Dimensions | Varies By Model |
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Category | Automation Equipment |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| OutputType | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Application | Industrial Automation, Process Control, Machinery Control |
| Weight | 0.68 KG |
| Output Typt | Relay |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| OutputType | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Application | Industrial Automation, Process Control, Machinery Control |
| Weight | 0.68 KG |
| Output Typt | Relay |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| OutputType | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Application | Industrial Automation, Process Control, Machinery Control |
| Weight | 0.68 KG |
| Output Typt | Relay |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| OutputType | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Application | Industrial Automation, Process Control, Machinery Control |
| Weight | 0.68 KG |
| Output Typt | Relay |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Part No | 750-667/000-003 |
| Output Points | 16DO |
| Input_Voltage | 24V DC |
| Input Points | 16DI |
| Output Method | Relay |
|---|---|
| Actual Price | Based On Offer |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Manufacturer | Siemens |
| Dimensions | 90mm X 100mm X 75mm |
| Number_of_Outputs | 10 |
|---|---|
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Input_Voltage | 24 V DC |
| Application | Oil And Gas Factory, Power Plant |
| Output Method | Relay |