| Number_of_Outputs | 10 |
|---|---|
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Input_Voltage | 24 V DC |
| Application | Oil And Gas Factory, Power Plant |
| Output Method | Relay |
| Input_Voltage | 24 V DC |
|---|---|
| Condition | New Original With Sealed |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Memory | 50 KB |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Consumption | 5 W |
|---|---|
| Number_of_Outputs | 10 |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Output Method | Transistor |
| Number_of_Inputs | 14 |
| NumberOfI/OPoints | From 8 To 1024+ |
|---|---|
| Part No | 9907-164 |
| ComplianceStandards | IEC 61131-3, CE, UL |
| OperatingTemperature | -20°C To 60°C |
| Output Points | 16DO |
| Output Typt | Relay |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Supply Voltage Type | AC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Actual Price | Negotiabled |
| Number_of_I_O_Points | 16 Inputs, 16 Outputs |
| Output Typt | Relay |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Power_Consumption | 5 W |
|---|---|
| Number_of_Outputs | 10 |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Output Method | Transistor |
| Number_of_Inputs | 14 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |