| Aantal_van_uitvoer | 10 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Input_spanning | 24 V DC |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek, elektriciteitscentrale |
| Outputmethode | Relais |
| Input_spanning | 24 V DC |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Geheugen | 50 kB |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Outputmethode | transistor |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024+ |
|---|---|
| Onderdeelnr | 9907-164 |
| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, CE, UL |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Aantal_van_I_O_punten | 16 ingangen, 16 uitgangen |
| Uitgangstype | Relais |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Outputmethode | transistor |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |