| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Stroomverbruik | Varieert per model, doorgaans 5W tot 50W |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Uitgangspunten | 16DO |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Industrie | PRODUCTIE |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| categorie | Automatisering en besturingssystemen |
| Verenigbaarheid | SCADA-systemen, HMI-panelen |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Bescherming | I |
| Garantie | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Garantie | 1 tot 3 jaar |
|---|---|
| Afmetingen | 200 mm x 150 mm x 75 mm |
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Schaalbaarheid | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |