| Liczba_wyjść | 10 |
|---|---|
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu, elektrownia |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Pamięć | 50kB |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Liczba_wejść | 14 |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024+ |
|---|---|
| Nr części | 9907-164 |
| Standardy zgodności | IEC 61131-3, CE, UL |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Number_of_I_O_Points | 16 wejść, 16 wyjść |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Liczba_wejść | 14 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |