| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC), Dağıtılmış Kontrol Sistemi (DCS), SCADA |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
|---|---|
| Endüstri | Üretim |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Modeli | S7-1200 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |