| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Parça Numarası | MMS 6110 |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ekran Arayüzü | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon ve kontrol |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
| Bellek_Kapasite | 50 kB |
| Giriş türü | Dijital, Analog |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |