| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
|---|---|
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI/interfejs oprogramowania |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Gwarancja | Gwarancja producenta 1-3 lata |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nr części | MMS-a 6110 |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Interfejs wyświetlacza | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka i sterowanie przemysłowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
| Pojemność_pamięci | 50kB |
| Typ wejścia | Cyfrowy, analogowy |
|---|---|
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, port szeregowy |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |