| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ | System automatyzacji |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
|---|---|
| Pobór mocy | 5 W do 20 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Kategoria | systemy automatyki |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, port szeregowy |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Gwarancja | Gwarancja producenta 1-3 lata |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Liczba wejść | Zmienia się (np. 8, 16, 32, 64) |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ wyjścia | Przekaźnik / Tranzystor / Analog |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 10 W do 100 W |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 10 W do 100 W |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Nr części | XVME-564 |
|---|---|
| Power_supply | 24 V DC |
| Punkty wyjściowe | 20 |
| Język_programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |