| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Προστασία | εγώ |
| Εγγύηση | 1 έτος εγγύηση κατασκευαστή |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 750-667/000-003 |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Εισδοτική τάση | 24V DC |
| Σημεία εισόδου | 16DI |
| Μέρος Αρ | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Βάρος | 1.18 κιλά |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Διαστάσεις | 90mm x 100mm x 75mm |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 9907-164 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131-3, CE, UL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Μνήμη | 50 KB |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |