| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Σημεία Εξόδου | 24DO |
|---|---|
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Μνήμη | 50 KB |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Μέρος Αρ | PT5501A |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Χρόνος ανταπόκρισης | 1 ms |
| Εύρος συχνότητας εξόδου | 0-400 Hz |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Μέθοδος ελέγχου | Μοντάρωση πλάτους παλμού (PWM) |