| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Διαστάσεις | 90mm x 100mm x 75mm |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 9907-164 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131-3, CE, UL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Μνήμη | 50 KB |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Μέρος Αρ | PT5501A |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Χρόνος ανταπόκρισης | 1 ms |
| Διαστάσεις | 90mm x 100mm x 75mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Μέρος Αρ | Ζ-8ND1 |
| Output_Type | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |