| Εφαρμογή | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
|---|---|
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύποι εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος, είσοδος αισθητήρα |
| Τύποι εξόδου | Ψηφιακή Έξοδος, Αναλογική Έξοδος, Έξοδος Ρελέ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Υποστηρίζει ενοποίηση με συστήματα MES, ERP |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Αριθμό μοντέλου | ctrlX CORE X3 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Διεπαφή διαχείρισης | Web GUI, SNMP, CLI |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
|---|---|
| Βάρος | 0,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| ScanTime | Συνήθως 1 έως 10 ms |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Μέρος Αρ | D2-06B |
| Μνήμη | 50 KB |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |