| Sollicitatie | Productie, procescontrole, robotica |
|---|---|
| categorie | Automatiserings- en besturingssystemen |
| Invoertypen | Digitale ingang, analoge ingang, sensoringang |
| Uitgangstypen | Digitale uitgang, analoge uitgang, relaisuitgang |
| Integratiemogelijkheden | Ondersteunt integratie met MES, ERP-systemen |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Modelnummer | ctrlX CORE X3 |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Type | Automatiseringsysteem |
|---|---|
| Beheerinterface | Web-GUI, SNMP, CLI |
| NumberofInputs | 16 digitale ingangen |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 0,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| ScanTime | Meestal 1 tot 10 ms |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Industrie | PRODUCTIE |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Naleving van veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Outputmethode | transistor |
| Onderdeelnr | D2-06B |
| Geheugen | 50 kB |
| montage_type | DIN-rail |