| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Input_spanning | 24 V DC |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Bescherming | I |
| Garantie | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Onderdeelnr | 750-667/000-003 |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Input_spanning | 24 V gelijkstroom |
| Invoerpunten | 16DI |
| Onderdeelnr | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Outputmethode | Relais |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Invoerpunten | 28 |
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
|---|---|
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Geheugencapaciteit | Normaal gesproken 1 KB tot 1 MB |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Gewicht | 1.18 kg |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Vervaardiging | Siemens |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024+ |
|---|---|
| Onderdeelnr | 9907-164 |
| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, CE, UL |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Uitgangspunten | 16DO |
| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Outputmethode | transistor |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Input_spanning | 24 V DC |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Geheugen | 50 kB |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |