| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Parça Numarası | D2-06B |
| Hafıza | 50 kB |
| montaj tipi | IP65 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Giriş gerilimi | 24 V DC |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Koruma | ben |
| Garanti | 1 yıl üretici garantisi |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Parça Numarası | 750-667/000-003 |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Giriş gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Giriş Noktaları | 16DI |
| Parça Numarası | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Giriş Noktaları | 28 |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Güvenlik standartları | CE, UL, ROHS uyumlu |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Koruma | ben |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 1KB ila 1MB |
| Çıkış türü | Dijital ve Analog |
| Ağırlık | 1,18 kilo |