| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Liczba_wyjść | 10 |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110-240 V AC |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Ochrona | I |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji producenta |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Nr części | 750-667/000-003 |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
| Punkty wejściowe | 16DI |
| Nr części | C50 D03 Vx 84563/03 |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
| Punkty wejściowe | 28 |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC lub 120/230 V AC |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 1 KB do 1 MB |
| Typ wyjścia | Cyfrowe i analogowe |
| Waga | 10,18 kg |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Producent | Siemensa |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024+ |
|---|---|
| Nr części | 9907-164 |
| Standardy zgodności | IEC 61131-3, CE, UL |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Liczba_wejść | 14 |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Pamięć | 50kB |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |