| Aplikacja | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
|---|---|
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Typy wejść | Wejście cyfrowe, wejście analogowe, wejście czujnika |
| Typy wyjściowe | Wyjście cyfrowe, wyjście analogowe, wyjście przekaźnikowe |
| Możliwość integracji | Obsługuje integrację z systemami MES, ERP |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Numer modelu | ctrlX CORE X3 |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ | System automatyzacji |
|---|---|
| Interfejs zarządzania | Internetowy interfejs graficzny, SNMP, CLI |
| Liczba wejść | 16 wejść cyfrowych |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Zasilanie | 24 V DC lub 120/230 V AC |
|---|---|
| Waga | 0,5 kg |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyjścia | Cyfrowe i analogowe |
| Czas skanowania | Zwykle od 1 do 10 ms |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Nr części | D2-06B |
| Pamięć | 50kB |
| montaż_typ | Szyna DIN |