| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Typ | System automatyzacji |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Producent | Siemensa |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024+ |
|---|---|
| Nr części | 9907-164 |
| Standardy zgodności | IEC 61131-3, CE, UL |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Liczba_wejść | 14 |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Pamięć | 50kB |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Nr części | PT5501A |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Czas odpowiedzi | 1 ms |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Model | S7-1200 |
| Nr części | Z-8ND1 |
| Typ_wyjścia | Cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
|---|---|
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Typ_procesora | Procesor 1214C |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Typ napięcia zasilania | AC |