| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1-20 sztuk 1 tydzień |
| Miejsce pochodzenia | USA |
| Nazwa handlowa | Allen‑Bradley(A-B) |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Punkty wyjściowe | 24DO |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
|---|---|
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
|---|---|
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Standardy bezpieczeństwa | CE, UL, ROHS zgodny |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Kategoria | Sprzęt automatyki |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Czas dostawy | 5-7 dzień roboczy |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk 1 tydzień |
| Miejsce pochodzenia | USA |
| Nazwa handlowa | Allen-Bradley(AB) |