| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Çıkış Noktaları | 24DO |
|---|---|
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Hafıza | 50 kB |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Çıkış Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Vakum pompası | Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM) |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |