| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Üreticisi | Siemens |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
| montaj tipi | IP65 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 inç Geniş TFT Renkli LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 renk, LED arka ışık |
|---|---|
| Dokunmatik panel | Analog dirençli film, 1M+ dokunuş (≤0,98 N çalışma kuvveti) |
| Hafıza | 15 MB dahili (proje/işletim sistemi), SD kart yuvası (genişletilebilir) |
| Güç | 24 V DC (±%10 / -%15), 6,5 W maks (271 mA @ 24 V); 3,8 W (arka ışık kapalı) |
| Koruma | IP65F (ön), panel montajı, çalışma sıcaklığı 0-50°C, depolama sıcaklığı -20-60°C |
| Görüntülemek | 7 |
|---|---|
| Dokunmatik panel | A |
| Hafıza | 1 |
| Güç | 2 |
| Koruma | ben |