| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Efektywność | Zwykle 95% do 98% |
| Kategoria | systemy automatyki |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Producent | Siemensa |
|---|---|
| Pamięć | 50kB |
| Punkty wejściowe | 28 |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ napięcia zasilania | AC |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Obsługuje wejścia/wyjścia i funkcje o stopniu bezpieczeństwa |
| Kolor | Normalna |
| Język programowania | Logika drabinkowa, blok funkcyjny, tekst strukturalny |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Producent | Siemensa |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Waga | 0,5 kg |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
|---|---|
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Typ_procesora | Procesor 1214C |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |
| Wyświetlacz | 7-calowy panoramiczny kolorowy wyświetlacz LCD TFT, 800*480 (WVGA), 65 536 kolorów, podświetlenie LE |
|---|---|
| Panel dotykowy | Analogowa folia rezystancyjna, 1M+ dotknięć (siła robocza ≤0,98 N) |
| Pamięć | 15 MB wewnętrzne (projekt/system operacyjny), gniazdo kart SD (z możliwością rozszerzenia) |
| Moc | 24 V DC (±10% / -15%), maks. 6,5 W (271 mA przy 24 V); 3,8 W (podświetlenie wyłączone) |
| Ochrona | IP65F (przód), montaż panelowy, temp. pracy 0-50°C, temp. przechowywania -20-60°C |